BİZ KİMİZ?

Gür Metal 2000 yılında dünya metal ve hurda teknolojileri alanın da uzman personelin bir araya getirilmesi ile Eren Gürbüz tarafından kurulmuştur.

Kurulduğu günden bu yana güven ve dürüstlükten taviz vermeyen Gür Metal kısa zaman da sektörün en ilerici firmalarından biri haline gelmiştir.

Değişimin tüketebilen bir yol olduğunu düşünen Gür Metal Dünya ve uluslararası teknolojileri takip ederek ve bu alan da global stratejiler oluşturarak metal ve işleme alanlarında hizmet yelpazesini sürekli geliştirmektedir…

KALİTE POLİTİKAMIZ

Gür Metal kurulduğu günden bu yana uluslararası kalite standartlarında kalite ve güvenden taviz vermeden çevreye duyarlı bir hizmet anlayışını vazgeçilmez bir prensip olarak kabul etmiştir.

Kalite Kontrol alanın da en katı kurallar ve uluslararası belgeler dahilinde kontrol yapılmakta ve çalışanlarımız devamlı eğitimler ve sürekli seminerler ile alanında uzmanlaşmaktadır.

Sektördeki her türlü yenilik ve teknolojik imkanlar yakından takip edilmekte ve bünyemizde bu yenilikler uygulanmaktadır.

Firma Tarihi

service_2

Gür Metal Dünya Metal ve hurda teknolojileri alanın da uzman personelin bir araya getirilmesi ile 1998 yılında kurulmuştur. Planladığı hedeflerine emin adımlarla ilerlemektedir.

Misyonumuz

photo-1416339684178-3a239570f315

Birikimlerimizi ve deneyimlerimizi koruyarak kaliteden ve güvenden taviz vermeden üretim. Sektör içerisinde yenilikleri takip etmek ve uygulamak.

Vizyonumuz

img_1356

Üretilen ürün ve oluşturulan projenin kusursuz olması ve kalite politikalarımızdan asla ödün verilmeden müşteri memnuniyetinin daima birinci planda tutulması.

Hedefimiz

as_918

Sektör içerisinde yenilikler takip etmek ve yurt içi ve yurt dışı sektörde layık olduğu konuma gelmek için plan ve proje geliştimek.